Херсонських обласних змагань з радіозв’язку на
ультракоротких хвилях
«Зірки Таврії»
І тур
від 31 жовтня 2015 року
№ |
Позивний |
Належність радіостанції |
Заявлено зв’язків |
Підтверджено |
Місце |
|
очок |
% |
|||||
Колективні радіостанції |
||||||
1 |
UR6GWZ |
Р-кл "Супутник" ХЦПР (Бондар Михайло, 11 кл. Неліпа Ольга, 11 кл. Ліхтей Вікторія, 8 кл.) тренер – Бала О.В. |
112 |
103 |
92,86 |
1 |
2 |
UR6GWG |
Чулаківська ЗОШ (Плюсніна Вікторія , 5 кл. Швець Яна, 5 кл. Пархомова Ангеліна,
6 кл.) |
97 |
93 |
95,88 |
2 |
3 |
UR6GYK |
Голопристанський НВК «Гімназія- спец.шк.» ГМР Херсонської обл.. (Пупкова Анастасія,
10 кл. Запорожець
Софія, 7
кл.) тренер – Поляшенко В.А. |
102 |
93 |
91,18 |
3 |
4 |
UR9GXJ |
Молодіжний клуб
«Ефір» аматорської служби радіозв’язку України, м. Гола Пристань (Сирота Тетяна,
1998 р.н. Михаленко Анастасія, 7 кл.) тренер – Сирота
С.О. |
102 |
93 |
91,18 |
3 |
5 |
UR9GXQ |
Гладківська ЗОШ тренер – Очеретний С.А. |
89 |
86 |
96,63 |
4 |
6 |
UR6GWB |
КЗ «ЦНТТУМ» ХОР (Онищук Ксенія, 7 кл. Брайко Олександра, 6 кл.) тренер – Бала Д.О. |
83 |
73 |
87,95 |
5 |
7 |
UR9GXP |
Н.Збур’ївська ЗОШ
№ 3 тренер – Сирота О.Г. |
79 |
72 |
92,41 |
6 |
8 |
UR9GWN |
Пам’ятненська ЗОШ тренер – Гідулянов
Р.В. |
61 |
58 |
95,08 |
7 |
9 |
UR6GWN |
Білозерська СЮТ тренер
– Грозинський В.В. |
60 |
54 |
90,00 |
8 |
10 |
UR9GXZ |
Садівська ЗОШ тренер – Кобзар
Е.М. |
50 |
48 |
96,00 |
9 |
11 |
UR6GXU |
Горьківська ЗОШ Каланчацького
ЦДЮТ тренер – Калабурдін
О.О. |
41 |
33 |
80,49 |
10 |
12 |
UR6GZM |
Брилівська ЗОШ Цюрупинської СЮТ тренер
– Шевель Л.В. |
20 |
18 |
90.00 |
11 |
13 |
UR6GXF |
Чаплинська СЮТ Аскания-Нова тренер – Краснов С.А. |
10 |
7 |
80.00 |
12 |
14 |
UR6GZL |
Генічеська СЮТ тренер – Узунов
О.О. |
3 |
2 |
66.67 |
13 |
Індивідуальні радіостанції |
||||||
15 |
US1GFG |
Мустафіна Рената,
11кл. м.Херсон тренер – Бала О.В. |
114 |
96 |
85,09 |
1 |
16 |
US1GEG |
Макарова
Владислава, 10кл. м.Херсон тренер – Бала О.В. |
73 |
71 |
97,26 |
2 |
17 |
US1GGЕ |
Ібраімов Амєт, 11 кл. м.Херсон тренер – Бала О.В. |
67 |
62 |
92,54 |
3 |
18 |
US1GFH |
Герасимов Філіп, 6
кл м.Херсон тренер – Бала О.В. |
50 |
44 |
90,00 |
4 |
19 |
US1GFV |
Чайка Світлана, 8 кл. м.Херсон тренер – Бала О.В. |
23 |
21 |
95,65 |
5 |
20 |
US1GFS |
Кольцов Микола, 9 кл. м. Генічеськ тренер – Узунов О.О. |
3 |
1 |
33.33 |
6 |
Секретар Дежкунова Л.О.