«Затверджую»
Головний суддя Сирота С.О.
ТАБЛИЦЯ
результатів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських
змагань з радіозв’язку на коротких хвилях
19-21 червня 2013 року с. Лазурне
№ |
Прізвище, ім’я
учасника |
Група |
Телефонний тур |
Телефонний тур англійською мовою |
Телеграфний тур |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Особистий залік |
Команд. залік |
Особистий залік |
Команд. залік |
Особистий залік |
Команд. залік |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
заяв. |
очок |
місце |
очок |
місце |
заяв. |
очок |
місце |
очок |
місце |
заяв. |
очок |
місце |
очок |
місце |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Херсонський центр позашкільної роботи Херсонської
міської ради (Тренер Бала
О.В.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Бондар Олександр |
ст.х. |
42 |
39 |
ІІ |
156.5 |
І |
43 |
33 |
ІІ |
119 |
І |
30 |
27 |
ІІ |
95 |
І |
||||||||||||||||||||||||||||||||
2 |
Хоменко Тарас |
ст.х. |
49 |
44 |
І |
45 |
35 |
І |
32 |
31 |
І |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Бондар Михайло |
мол.х. |
51 |
41.5 |
І |
46 |
35 |
І |
27 |
24 |
І |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 |
Скорик Данило |
мол.х. |
35 |
32 |
ІІІ |
23 |
16 |
6 |
17 |
13 |
ІІІ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Голопристанська станція
юних техніків (Тренер
Сирота О.Г.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |
Сирота Тетяна |
ст.д. |
71 |
51 |
І |
151 |
ІІ |
38 |
20 |
6 |
99 |
ІІІ |
0 |
0 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
6 |
Пупкова Анастасія |
мол.д. |
56 |
44 |
І |
36 |
28 |
І |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 |
Кабала Ольга |
мол.д. |
47 |
35 |
ІІ |
34 |
26 |
ІІ |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 |
Євдакова Ганна |
мол.д. |
35 |
21 |
5 |
35 |
25 |
ІІІ |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Комунальний заклад «Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді» ХОР (Тренер Ніколаєв І.В.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 |
Харченко Леонід |
ст.х |
39 |
34 |
4 |
115.5 |
ІІІ |
26 |
17 |
7 |
82 |
4 |
30 |
25 |
ІІІ |
55 |
ІІ |
||||||||||||||||||||||||||||||||
10 |
Видайко Сергій |
мол.х. |
49 |
32.5 |
ІІ |
33 |
29 |
ІІ |
18 |
16 |
ІІ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 |
Расторгуєв Роман |
мол.х. |
28 |
23 |
5 |
19 |
14 |
9 |
10 |
9 |
4 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 |
Макарова Владислава |
мол.д. |
32 |
26 |
ІІІ |
28 |
20 |
5 |
7 |
5 |
І |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Радіоклуб «Супутник» Херсонського Центру
позашкільної роботи Херсонської міської ради (Тренер Фоменко О.О.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 |
Герасимов Філіп |
мол.х. |
14 |
10 |
13 |
96 |
4 |
10 |
6 |
17 |
76.5 |
6 |
0 |
0 |
|
4 |
4 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
14 |
Кауш Віктор |
мол.х. |
36 |
28 |
4 |
23 |
15 |
7-8 |
3 |
2 |
5 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 |
Шульженко Марина |
мол.д. |
19 |
14 |
8 |
8 |
8 |
9 |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 |
Мустафіна Рената |
ст.д. |
53 |
44 |
ІІ |
51 |
36.5 |
ІІ |
3 |
2 |
І |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Цюрупинська станція
юних техніків (Тренер Шевель В.М.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 |
Пшеничний Андрій |
ст.х |
43 |
35 |
ІІІ |
89 |
5 |
38 |
29 |
ІІІ |
81 |
5 |
25 |
20 |
4 |
24 |
ІІІ |
||||||||||||||||||||||||||||||||
18 |
Койдаковський Дмитро |
ст.х. |
27 |
22 |
7 |
26 |
23 |
5 |
7 |
4 |
5 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 |
Мазур Олександр |
мол.х. |
29 |
15 |
11 |
19 |
17 |
4 |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 |
Тиновський Михайло |
мол.х. |
25 |
17 |
8 |
18 |
12 |
11 |
0 |
0 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. Чулаківська ЗОШ (Тренер Штригель
О.Ф.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 |
Литвиненко Анастасія |
мол.д. |
17 |
11 |
9 |
77 |
6 |
23 |
15 |
6 |
70 |
7 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
22 |
Литвиненко Андрій |
мол.х |
21 |
16 |
10 |
23 |
18 |
ІІІ |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 |
Ільїна Інна |
ст.д. |
39 |
30 |
4 |
39 |
23 |
4 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 |
Шевченко Анастасія |
мол.д. |
23 |
20 |
6 |
24 |
14 |
7 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. Новозбур’ївська ЗОШ № 3
(Тренер Олійник О.О.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 |
Кучеренко Анастасія |
ст.д. |
23 |
21 |
5-6 |
76 |
7 |
30 |
23 |
ІІІ |
69 |
8 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
26 |
Корнєєва Альбіна |
ст.д. |
23 |
21 |
5-6 |
26 |
21 |
5 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 |
Ткаченко Ольга |
ст.д. |
21 |
17 |
7 |
20 |
11 |
9 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 |
Назарян Арсенія |
ст.д. |
23 |
17 |
8 |
22 |
14 |
8 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. Преображенська ЗОШ (Тренер Лесько М.Д.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 |
Вечірко Вікторія |
ст.д. |
46 |
33 |
ІІІ |
74 |
8 |
58 |
46 |
І |
99 |
ІІ |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
30 |
Смульська Олена |
мол.д. |
19 |
17 |
7 |
33 |
21 |
4 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 |
Онопрієнко Влад |
мол.х. |
7 |
4 |
17 |
23 |
15 |
7-8 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 |
Степанюк Олександр |
мол.х. |
26 |
20 |
6 |
26 |
17 |
5 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. Станіславська ЗОШ (Тренер Стешенко Ю.М.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 |
Приймаков Ілля |
ст.х |
23 |
10 |
9 |
55 |
9 |
17 |
10 |
9 |
32 |
12 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
34 |
Корнієнко Олександр |
мол.х. |
33 |
17 |
9 |
20 |
9 |
14 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 |
Чиньонов Денис |
мол.х. |
26 |
18 |
7 |
22 |
13 |
10 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 |
Стешенко Людмила |
мол.д. |
15 |
10 |
11 |
0 |
0 |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. Олександрівська ЗОШ (Тренер Мендель І.В.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 |
Баранов Артур |
ст.х |
33 |
26 |
5 |
47.5 |
10 |
32 |
24 |
4 |
50 |
9 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
38 |
Мендель Олександра |
ст.д. |
12 |
9 |
9 |
21 |
14 |
7 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 |
Баранов Дмитро |
мол.х. |
7 |
2.5 |
18 |
8 |
3 |
18 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
40 |
Половенко Іван |
мол.х. |
12 |
10 |
12 |
19 |
9 |
12-13 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. Генічеська станція юних техніків (Тренер Узунов
О.О.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
41 |
Парахненко Євген |
ст.х. |
28 |
21 |
8 |
42 |
11 |
14 |
12 |
8 |
36 |
10-11 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
42 |
Кольцов Микола |
мол.х. |
23 |
5.5 |
16 |
18 |
9 |
12-13 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
43 |
Піляєв Сергій |
мол.х. |
17 |
9 |
14 |
13 |
7 |
16 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 |
Репецький Єлісей |
мол.х. |
13 |
6.5 |
15 |
14 |
8 |
15 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12. Голопристанська
гімназія (Тренер Поляшенко В.А.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
45 |
Іричук Юлія |
мол.д. |
12 |
1 |
15 |
40 |
12 |
8 |
5 |
11 |
36 |
10-11 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
46 |
Мірошниченко Дарина |
мол.д. |
12 |
8 |
8 |
14 |
4 |
12 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 |
Волошко Максим |
ст.х. |
37 |
25 |
6 |
31 |
21 |
6 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
48 |
Андреєва Катерина |
мол.д. |
11 |
6 |
14 |
16 |
6 |
10 |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. Чаплинська станція
юних техніків (Тренер Подлісецький А.Д.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
49 |
Тимощук Ілля |
ст.х. |
0 |
0 |
|
30.5 |
13 |
0 |
0 |
|
14 |
13 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
50 |
Філоненко Степан |
мол.х. |
6 |
1.5 |
19 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
51 |
Загаба Вікторія |
мол.д. |
32 |
21 |
4 |
25 |
11 |
8 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
52 |
Шацило Анна |
мол.д. |
9 |
8 |
12 |
10 |
3 |
14 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. Брилівська ЗОШ (Тренер Шевель
В.М.) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
53 |
Репало Дарина |
мол.д. |
11 |
10 |
10 |
10 |
14 |
7 |
3.5 |
13 |
3.5 |
14 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Особистий залік |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
54 |
Лапай Валентин |
ст.х. |
0 |
0 |
|
|
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
Чулаківська ЗОШ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
55 |
Султанов Сергій |
ст.х. |
0 |
0 |
|
|
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
Білозерська СЮТ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
56 |
Келлер Катерина |
ст.д. |
0 |
0 |
|
|
|
0 |
0 |
|
|
|
|
|
Білозерська СЮТ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Секретар Дежкунова
Л.О.