Попередні результати обласних змагань
з радіозв’язку на ультракоротких хвилях
тури
2010-2011 навчальний
рік
№ п/п |
Позивний радіост. |
Належність
радіостанції |
1 тур 4.12.10 |
Чемпіонат 22.01.11 |
2 тур 19.02.10 (жіночий)
|
3 тур 19.03.10 |
Загальний
залік |
|
||||||||||||||||
Заявлено зв’язків |
Підтверджено очок |
заг. місце |
Заявлено зв’язків |
Підтверджено очок |
заг. місце |
Заявлено зв’язків |
Підтверджено очок |
заг. місце |
Ком. дівчат |
Заявлено зв’язків |
Підтверджено очок |
заг. місце |
||||||||||||
Зайняті
місця |
Сума за три тури |
Місце за рік |
||||||||||||||||||||||
1 тур |
чемпіонат |
2 тур |
3 тур |
|||||||||||||||||||||
Колективні радіостанції |
||||||||||||||||||||||||
1 |
UR9GXJ |
Голопристан. СЮТ |
123 |
1577 |
1 |
272 |
3390 |
2 |
140 |
1767 |
1 |
* |
129 |
1496 |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
4 |
1 |
|||
2 |
UR6GWZ |
Р/кл
"Супутник" |
115 |
1481 |
2 |
261 |
3390 |
1 |
130 |
1662 |
3 |
* |
133 |
1587 |
1 |
2 |
1 |
3 |
1 |
4 |
1 |
|||
3 |
UR6GYK |
Голопр. гімназія |
105 |
1380 |
4 |
230 |
2777 |
6 |
133 |
1690 |
2 |
* |
100 |
1187 |
4 |
4 |
6 |
2 |
4 |
10 |
2 |
|
||
4 |
UR6GWG |
Чулаківський ЗНЗ |
110 |
1447 |
3 |
235 |
2888 |
4 |
116 |
1365 |
5 |
* |
109 |
1151 |
5 |
3 |
4 |
5 |
5 |
12 |
3 |
|
||
5 |
UR6GXA |
Чаплинська СЮТ |
97 |
1335 |
5 |
260 |
3219 |
3 |
116 |
1453 |
4 |
* |
|
|
17 |
5 |
3 |
4 |
17 |
12 |
3 |
|||
6 |
UR6GZZ |
Преобр,Чапл.СЮТ |
95 |
1260 |
6 |
237 |
2800 |
5 |
|
|
18 |
|
62 |
745 |
9 |
6 |
5 |
18 |
9 |
20 |
4 |
|
||
7 |
UR9GXP |
Н.Збур’ївський ЗНЗ |
88 |
1129 |
7 |
163 |
1802 |
9 |
96 |
1061 |
6 |
* |
73 |
714 |
11 |
7 |
9 |
6 |
11 |
22 |
5 |
|
||
8 |
UR6GXS |
Станіславський ЗНЗ |
|
|
14 |
207 |
2437 |
7 |
88 |
1007 |
11 |
|
89 |
898 |
7 |
14 |
7 |
11 |
7 |
25 |
6 |
|
||
9 |
UR9GXQ |
Гладківський ЗНЗ |
49 |
635 |
11 |
|
|
19 |
102 |
1277 |
9 |
|
92 |
1120 |
6 |
11 |
19 |
9 |
6 |
26 |
7 |
|
||
10 |
UR6GWN |
Білозерська СЮТ |
71 |
879 |
8 |
|
|
19 |
101 |
1217 |
10 |
|
84 |
879 |
8 |
8 |
19 |
10 |
8 |
26 |
7 |
|
||
11 |
UR9GWR |
ОЦ НТТУМ |
|
|
14 |
108 |
1399 |
13 |
|
|
18 |
|
131 |
1496 |
3 |
14 |
13 |
18 |
3 |
30 |
8 |
|
||
12 |
UR9GWN |
Пам’ятненський ЗНЗ |
43 |
528 |
12 |
81 |
1058 |
15 |
53 |
622 |
8 |
* |
57 |
735 |
10 |
12 |
15 |
8 |
10 |
30 |
8 |
|
||
13 |
UR6GZM |
с.Брилівка Цюруп.
СЮТ |
61 |
822 |
9 |
129 |
1711 |
10 |
57 |
798 |
13 |
|
48 |
605 |
13 |
9 |
10 |
13 |
13 |
32 |
9 |
|
||
14 |
UR9GXR |
Ст.Збур.шк.інт-т. |
60 |
656 |
10 |
139 |
1562 |
12 |
73 |
869 |
12 |
|
77 |
678 |
12 |
10 |
12 |
12 |
12 |
34 |
10 |
|
||
15 |
UR6GZP |
Григорівка Чапл. СЮТ |
|
|
14 |
99 |
1195 |
14 |
58 |
775 |
7 |
* |
|
|
17 |
14 |
14 |
7 |
17 |
35 |
11 |
|
||
16 |
UR6GXF |
Асканійський БДТ |
|
|
14 |
171 |
2117 |
8 |
49 |
660 |
14 |
|
|
|
17 |
14 |
8 |
14 |
17 |
36 |
12 |
|
||
17 |
UR6GYT |
Голоприст.ЗНЗ |
|
|
14 |
136 |
1705 |
11 |
|
|
18 |
|
|
|
17 |
14 |
11 |
18 |
17 |
42 |
13 |
|
||
18 |
UR9GXZ |
Садівський ЗНЗ |
|
|
14 |
46 |
584 |
18 |
37 |
405 |
15 |
|
32 |
417 |
14 |
14 |
18 |
15 |
14 |
43 |
14 |
|
||
19 |
UR6GYJ |
К-Лагері Цюр.СЮТ |
42 |
513 |
13 |
93 |
1033 |
16 |
14 |
182 |
17 |
|
29 |
354 |
15 |
13 |
16 |
17 |
15 |
44 |
15 |
|
||
20 |
UR6GXU |
Каланчак. ДЮЦ |
|
|
14 |
66 |
603 |
17 |
23 |
218 |
16 |
|
20 |
218 |
16 |
14 |
17 |
16 |
16 |
46 |
16 |
|
||
21 |
UR6GWE |
Р/кл «Електрон » |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|||
22 |
UR9GXN |
Олександр. ЗНЗ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
||
23 |
UR6GXJ |
Скадовський ЦДЮТ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
||
|
* -
команда складається з дівчат
Індивідуальні
радіостанції |
|||||||||||||||||||||
1 |
US1GCP |
Камінський Микола м.Гола Пристань |
98 |
1305 |
2 |
217 |
2783 |
2 |
105 |
1322 |
2 |
|
102 |
1193 |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
5 |
1 |
2 |
US1GBH |
Положай Владисл., м. Херсон |
109 |
1365 |
1 |
270 |
3281 |
1 |
|
|
7 |
|
|
|
7 |
1 |
1 |
7 |
7 |
9 |
2 |
3 |
US1GCT |
Сирота Тетяна м.Гола Пристань |
80 |
1035 |
4 |
|
|
6 |
63 |
796 |
1 |
* |
67 |
803 |
4 |
4 |
6 |
1 |
4 |
9 |
2 |
4 |
US1GCU |
Харченко Леонід, м. Херсон |
|
|
5 |
145 |
1721 |
4 |
73 |
791 |
4 |
|
90 |
851 |
3 |
5 |
4 |
4 |
3 |
11 |
3 |
5 |
US1GCS |
Бондар Михайло, м. Херсон |
|
|
5 |
|
|
6 |
84 |
1102 |
3 |
|
61 |
754 |
5 |
5 |
6 |
3 |
5 |
13 |
4 |
6 |
UR5GFF |
Кулікова Вікторія, м. Херсон |
80 |
1077 |
3 |
200 |
2437 |
3 |
|
|
7 |
|
|
|
7 |
3 |
3 |
7 |
7 |
13 |
4 |
7 |
US1GCV |
Хоменко
Тарас, м. Херсон |
|
|
5 |
|
|
6 |
|
|
7 |
|
79 |
871 |
2 |
5 |
6 |
7 |
2 |
13 |
4 |
8 |
US1GCR |
Бондар
Олександр, м. Херсон |
|
|
5 |
|
|
6 |
62 |
780 |
5 |
|
44 |
510 |
6 |
5 |
6 |
5 |
6 |
16 |
5 |
9 |
US1GCF |
Вечірко
Олександр, Чаплинка
|
|
|
5 |
75 |
873 |
5 |
|
|
7 |
|
|
|
7 |
5 |
5 |
7 |
7 |
17 |
6 |
10 |
US1GCE |
Спиридонов Влад., Чаплинка |
|
|
5 |
|
|
6 |
15 |
126 |
6 |
|
|
|
7 |
5 |
6 |
7 |
6 |
17 |
6 |